Gmina Dobroń - Dzielnicowi Gminy Dobroń - Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach

Dzielnicowi Gminy Dobroń

Gmina Dobroń

Teren gminy Dobroń obsługiwany jest przez Posterunek Policji w Piątkowisku

tel. 47 84-24-386

email: piatkowisko@pabianice.ld.policja.gov.pl

Połączenia telefoniczne są odbierane tylko w trakcie pełnienia służby. W przypadku trudności w nawiązaniu kontaktu z dzielnicowym, należy telefonować do kierownika rewiru, któremu dzielnicowy podlega. W sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji Policji prosimy o kontakt na numer alarmowy 997.

asp. Piotr Drab

telefon służbowy : 516 433 144 czynny w godzinach 8:00- 22:00

email: dzielnicowy.piatkowisko3@pabianice.ld.policja.gov.pl

Rejon służbowy : Barycz, Brogi, Chechło I (strona na południe od drogi K - 14), Chechło II (strona na południe od drogi K - 14), Dobroń (strona na południe od drogi K - 14), Dobroń Duży, Dobroń Mały, Kolonia Ldzań, Ldzań, Mogilno Duże, Mogilno Małe, Morgi, Przygoń, Róża, Talar, Zimne Wody.

Dzielnicowy asp. Piotr Drab w okresie od 01.07.2020 do 31.12.2020 roku prowadzi działania priorytetowe związane ze spożywaniem alkoholu w miejscu objętym zakazem przed sklepem spożywczym w miejscowości Kolonia Ldzań. Prowadzone działania prewencyjne mają za zadanie zmniejszenie ilości powyższych zdarzeń oraz wzrost poczucia  bezpieczeństwa wśród mieszkańców i osób korzystających z tego terenu.

 

asp. Tomasz Lewandowski :

telefon służbowy : 516 433 300 czynny w godzinach 8:00 - 22:00

email: dzielnicowy.piatkowisko4@pabianice.ld.policja.gov.pl

Rejon służbowy : Chechło I (na północ od drogi K - 14), Chechło II (na północ od drogi K - 14), Dobroń (na północ od drogi K - 14), Markówka, Orpelów, Orpelów Numerki, Poleszyn, Wincentów, Wymysłów Enklawa, Wymysłów Francuski, Wymysłów Piaski.

Dzielnicowy asp. Tomasz Lewandowski w okresie od 01.07.2020 do 31.12.2020 roku prowadzi działania priorytetowezwiązane z problematyką zagrożeń powstałych w wyniku niezachowania środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt, biegających luzem bez nadzoru i stwarzających zagrożenie w ruchu drogowym w miejscowościach Orpelów, Orpelów Numerki, Poleszyn. Prowadzone działania prewencyjne mają za zadanie zmniejszenie ilości powyższych zdarzeń oraz wzrost poczucia  bezpieczeństwa wśród mieszkańców i osób korzystających z tego terenu.